https://www.cvkeskus.ee/87522

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Finantsosakonna peaspetsialisti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87522

Tööpakkumise number

87522

Töö kirjeldus

kelle peamisteks ülesanneteks on Eesti Haigekassa eelarve protsessi koordineerimine, otsustustoetuseks vajaliku aruandluse ja infosüsteemide (majandustarkvara SAP) arendamine, haigekassa ressursimudeli (tegevuspõhine kuluarvestus) haldamine


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on majandusalase kõrghariduse ja finantsjuhtimise, juhtimisarvestuse, finantsanalüüsi, raamatupidamise või eelnevatega otseselt seotud valdkonna töökogemusega. Kasuks tulevad üldteadmised infosüsteemidest või mõne majandustarkvara juurutamise kogemus. Töös läheb vaja head inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas.
Sobiv kandidaat on täpne ja korrektne, otsustus- ja vastutusvõimeline, koostöö- ja suhtlemisaldis ning hea pingetaluvusega.


Ettevõte pakub

vastutusrikast tööd, eneseteostusvõimalust arenevas organisatsioonis, konkurentsivõimelist palka, häid tingimusi täiendkoolituseks ning kaasaegset töökeskkonda.Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume saata CV ja avalduse hiljemalt 21. detsembriks k.a.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Haigekassa on 9-miljardi krooni suuruse eelarvega avalik-õiguslik organisatsioon, millel on 1,3 miljonit klienti, 3000 koostööpartnerit ja kus töötab 250 inimest.Eesti Haigekassa missioon on luua kindlustatutele turvatunne võimalike terviseprobleemide tekkimisel, võimaldades juurdepääsu kvaliteetsetele tervishoiu- teenustele ja teistele ravikindlustuse hüvitistele.