Värsked tööpakkumised

Finantsosakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59120

Tööpakkumise number

59120

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi finantsosakond otsib oma meeskonda peaspetsialisti, kelle põhiülesanneteks on tagada vastavalt osakonnasisesele tööjaotusele ministeeriumi valitsemisala valitsusasutuste ja hallatavate riigiasutuste ning riigieelarvest finantseeritavate teiste kulude osas esitatud ettepanekute põhjal riigieelarve eelnõu koostamine, seadusega vastu võetud eelarve jaotamine ning finantseerimiseks vajaliku dokumentatsiooni ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat,
- kõrgharidust majanduse/raamatupidamise valdkonnas,
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, põllumajanduspoliitikast, õigusest,
- finantsalast töökogemust,
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise või prantsuse keel) oskust,
- head eesti keele oskust,
- kohuse- ja vastutustunnet,
- pingetaluvust,
- head analüüsivõimet,
- arvutikasutamise oskust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd,
- enesearendamise võimalusi,
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi.

Ametipalga alampiir on 8203 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 15. veebruariks 2006. a. Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 177.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2006
Brutopalk:
Alates 8203 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.