Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57271

Finantsosakonna peaspetsialist ajutiselt äraoleva ametniku asendajana

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi finantsosakond otsib oma meeskonda peaspetsialisti ajutiselt äraoleva ametniku asendajana, kelle põhiülesanneteks on:
- ministeeriumi ja tema valitsemisala raamatupidamist ja finantsaruandlust reguleerivate õigusaktide eelnõude välja töötamine,
- ministeeriumi valitsemisala saldoandmike kontroll,
- maksetaotluste ja raamatupidamisaruandluse koostamine ning nõuetekohane esitamine,
- majandustehingute tegelikkuse kirjendamine vastavalt kehtivale raamatupidamis- ja maksuseadusandlusele ning ministeeriumi raamatupidamise sise-eeskirjale.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat,
- keskeri- või kõrgharidust majanduse/raamatupidamise valdkonnas,
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, põllumajanduspoliitikast, õigusest,
- raamatupidamisalast töökogemust,
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise või prantsuse keel) oskust,
- head eesti keele oskust,
- kohuse- ja vastutustunnet,
- pingetaluvust,
- head analüüsivõimet,
- arvutikasutamise oskust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd,
- enesearendamise võimalusi,
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi,
- vaheldusrikast tähtajalist tööd kuni ajutiselt äraoleva ametniku naasmiseni.

Ametipalga alampiir on 6310 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 13. jaanuariks 2006. a. Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 177.

Tööpakkumise number
#57271