Värsked tööpakkumised

Finantsosakonna koosseisuväline teenistuja-peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96455

Tööpakkumise number

96455

Töö kirjeldus

- Eesti Maaelu Arengukava toetuste kasutamisega seonduvate väljamaksete prognooside koondamine ja analüüsimine, eelpool nimetatud tegevuste administreerimiseks antava toetuse kasutamise kava abikõlbulikkuse hindamine, finantsaruannete koostamine ja analüüsimine ning edastamine asjaomaste õigusaktidega määratud isikutele;
- maksetaotluste ja raamatupidamisaruandluse koostamine ning nõuetekohane esitamine;
- majandustehingute tegelikkuse kirjendamine vastavalt kehtivale raamatupidamis- ja maksuseadusandlusele ning ministeeriumi raamatupidamise sise-eeskirjale.

Nõudmised kandidaadile

- vanus vähemalt 21 aastat;
- keskeri- või kõrgharidus majanduse/raamatupidamise valdkonnas;
- raamatupidamisalane töökogemus;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise või prantsuse keel) oskus;
- hea eesti keele oskus;
- kohuse- ja vastutustunne;
- hea analüüsivõime;
- arvutikasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus ja lisatasu teenistusstaaži eest.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonnale aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 625 6200 hiljemalt 9. märtsiks 2007. a.

Täpsemat teavet saab telefonidel 625 6112 või 625 6152.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. märts 2007
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2007

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.