Finantsosakonna koosseisuväline nõunik Maaelu Arengukavaga seotud ülesannete täitmiseks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40097

Tööpakkumise number

40097

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi finantsosakond otsib oma meeskonda koosseisuvälist nõunikku Maaelu Arengukavaga seotud ülesannete täitmiseks.

Finantsosakonna koosseisuvälise nõuniku põhiülesanneteks on:
- Euroopa Liidu Põllumajanduse Arendus- ja Tagatisfondist (EAGGF) antavate Eesti Maaelu Arengukava 2004-2006 toetuste kasutamisega seonduvate väljamaksete prognooside koondamine ja analüüsimine,
- eelpool nimetatud tegevuste administreerimiseks antava toetuse kasutamise kava abikõlbulikkuse hindamine,
- finantsaruannete koostamine ja analüüsimine ning edastamine vastavatest õigusaktidest tulenevatele isikutele,
- eeltooduga seonduva seadusandluse väljatöötamises osalemine,
- majandustehingute tegelikkuse kirjendamine vastavalt kehtivale raamatupidamis- ja maksuseadusandlusele,
- raamatupidamise aruandluse koostamine ning õigeaegne ja nõuetekohane esitamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat,
- keskeri- või kõrgharidust majanduse/raamatupidamise valdkonnas,
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, põllumajanduspoliitikast, õigusest,
- arendusprogrammide või projektidega töötamise kogemust ning vastava valdkonna tundmist,
- raamatupidamisalast töökogemust,
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise või prantsuse keel) oskust,
- head eesti keele oskust,
- kohuse- ja vastutustunnet,
- pingetaluvust,
- head analüüsivõimet,
- arvutikasutamise oskust.

Kasuks tuleb:
- avalikust haldusest,
- Euroopa Liidu struktuuritoetustest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd,
- enesearendamise võimalusi,
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi,
- vaheldusrikast tähtajalist tööd kuni 31. detsembrini 2008. a.

Ametipalga alampiir on 8148 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee
või faksi teel numbril 6 256 200
hiljemalt 11. veebruariks 2005. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 112.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2005
Brutopalk:
Alates 8148 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 17. märtsi 2000.a määruse nr 85 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi põhiülesanne on Vabariigi Valitsuse põllumajandusalane ja maaelualane nõustamine, ettepanekute esitamine ning põllumajanduspoliitika ja maaelupoliitika elluviimine talle antud pädevuse piirides.
Põllumajanduse ja maaelu valdkonnas on eesmärgiks maapiirkondade arengu tagamine, asustatuse säilimine, ettevõtluse edendamine, Euroopa Liidu otsustusprotsessis osalemine.