Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90328

Finantsosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Haigekassa strateegilise planeerimise ja eelarve protsessi juhtimine, raamatupidamis- ja juhtimisarvestuse korraldamine ning majandustarkvara (SAP) arendamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on majandusalase kõrghariduse ja finantsjuhtimise, juhtimisarvestuse, finantsanalüüsi, raamatupidamise või eelnevatega otseselt seotud valdkonna töökogemusega. Tunneb kaasaegseid planeerimis- ja kuluarvestusmetoodikaid (ABC/M).
Kasuks tulevad üldteadmised infosüsteemidest või mõne majandustarkvara juurutamise kogemus. Töös läheb vaja head inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas.
Sobiv kandidaat on otsustus- ja vastutusvõimeline, koostöö- ja suhtlemisaldis ning hea pingetaluvusega.

vastutusrikast tööd, eneseteostusvõimalust arenevas organisatsioonis, konkurentsivõimelist palka, häid tingimusi täiendkoolituseks, kaasaegset töökeskkonda ning suurepärast meeskonda.

Tööpakkumise number
#90328

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

Eesti Haigekassa on 9-miljardi krooni suuruse eelarvega avalik-õiguslik organisatsioon, millel on 1,3 miljonit klienti, 3000 koostööpartnerit ja kus töötab 250 inimest.
Eesti Haigekassa missioon on luua kindlustatutele turvatunne võimalike terviseprobleemide tekkimisel.

Vaata rohkem