Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200071

Finantsosakonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Finantsosakonna igapäevase asjaajamisega seotud toimingud (finantsinfo töötlemine, lepingute ettevalmistamine, finantsaruannete kontrollimine jms.)
  • Garantiikirju- ja taotlusi puudutav asjaajamine pankade ja kontserni ettevõtete vahel
  • Aruannete sisestamine raporteerimissüsteemi ja saadud tagasiside eeltöötlemine
  • Raamatupidamisteenuse osutamine kontserni kuuluvatele väikeettevõtetele
  • Vajadusel abistamine ettevõtte büroo juhtimise lihtsamates tegevustes

Ootused kandidaadile

  • Finantsjuhtimisalane või raamatupidamislik kõrgharidus
  • Raamatupidamise üldpõhimõtete ja raamatupidamisalase terminoloogia tundmine
  • Raamatupidamisaruannete koostamise põhimõtete ja printsiipide tundmine
  • Ametikohal vajalike seaduste ja õigusaktide põhjalik tundmine
  • Arvutiprogrammide kasutamise (Word, Excel, PowerPoint) oskus
  • Väga hea eesti keele ning hea inglise keele oskus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonna liikmena
  • Kõrge koormus- ja pingetaluvus
  • Hea aja planeerimise oskus
  • Korrektsus, täpsus ja põhjalikkus
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus assisteerimisel ja raamatupidamisteenuse osutamisel

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd toredas meeskonnas
  • Häid õppimis- ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Sobiva kandidaadiga sõlmitakse tähtajaline tööleping lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamise ajaks vahemikus 1-1,5 aastat.

Tööpakkumise number
#200071