Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39121

FINANTSOSAKONNA ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks saab olema finantsosakonna abistamine erinevate raamatupidamisoperatsioonide teostamisel nagu müügi- ja ostuarvete jooksev arhiveerimine, ostuarvete eelsisestamine infosüsteemi, eelsisestatud arvete liikumise jälgimine. Töö hõlmab andmete sisestamist ja dokumentide töötlemist.

Ootused kandidaadile

  • Täpsus, süsteemsus,rutiinitaluvus
  • Algteadmised raamatupidamisest
  • Arvutikasutusoskus
  • Mõningane töökogemus raamatupidaja abina

Kasuks tuleb
  • Koostöövalmidus ning positiivne suhtumine

  • mitmekesist tööd tugeva organisatsioonikultuuriga rahvusvahelises organisatsioonis
  • tasemel koolitust
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • korralikku töötasu

Lisainfo

Palume kandideerimisel märkida märgusõnaks "finantsosakonna assistent".

Tööpakkumise number
#39121