Värsked tööpakkumised

Finantsnõustajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62128

Tööpakkumise number

62128

Töö kirjeldus

keda innustab:
- eesmärkide ambitsioonikus
- uute võimaluste loomine, mitte kohandumine olemasolevaga
- inimestes positiivse väärtustamine

kellele on väljakutseks:
- aidata kliente oluliste rahaliste otsuste tegemisel
- kujundada oma töökeskkonda ja katsetada uusi ideid
- luua innovaatilist pangandust kiirelt arenevas organisatsioonis
- juhtida oma sissetulekut sõltuvalt isiklikust panusest

Kõiki neid võimalusi pakume oma meeskonna liikmele
uute kliendisuhete aktiivne loomine

  • finantsvaldkonna tutvustamine väljaspool panka
  • klientide finantseesmärkidele sobivate toodete vahetu müük

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidust või selle omandamist
  • väga head suhtlemisoskust
  • aktiivsust, sihikindlust, tulemusele orienteeritust
  • väga head vene keele oskust
  • inglise keele oskust suhtlustasandil

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. märts 2006
Kuulutus sisestati:
13. märts 2006

AS Sampo Pank kuulub Sampo finantsgruppi, mis pakub nii era- kui äriklientidele pangandus-, kindlustus-, liising- ja investeerimisteenuseid. Sampo on keskendunud oma tegevuses pikaajaliste säästmis- ja investeerimisteenuste pakkumisele