Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193991

Finantsnõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Finantsmodelleerimine, projektide finantsanalüüs ja erinevate analüüsitehnikate rakendamine
  • Äriplaanide, presentatsioonide ja muude esitlusmaterjalide koostamine eesti ja inglise, soovitavalt ka vene keeles
  • Finants- ja turuanalüüsiks vajaliku informatsiooni kogumine, töötlemine ja esitamine
  • Projektijuhtimine nõustamisprojekti elluviimiseks
  • Klientide leidmine

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane kõrgharidus
  • Väga hea arvutikasutamisoskus (MS Office)
  • Korrektne eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas
  • Läbirääkimisoskus
  • Positiivne ellusuhtumine, motiveeritus, süsteemne tegutsemine, paindlikkus, kiire mõtlemine, täpsus, ausus

Kasuks tuleb:

  • Eelnev töökogemus finantsvaldkonnas
  • Vene või mõne muu võõrkeele oskus

Ettevõte pakub

  • Erinevaid arenemisvõimalusi
  • Kaasaegset ja sõbralikku töökeskkonda
  • Oskustele ja töötulemustele vastavat kompensatsiooni

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#193991

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2010

Sentio on pikaajalise kogemusega peamiselt ettevõtete ostu ja müügiga seotud finantsnõustamise (corporate finance) teenuseid pakkuv ettevõte koostöövõrgustikuga nii Baltikumis kui ka Põhja-Euroopas. Firma asutati 2003.a. eesmärgiga pakkuda kiiret, paindlikku ja professionaalset finantsnõustamise teenust.

Vaata rohkem