Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62654

Finantsnõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamiseks vastutusvaldkonnaks on klientide nõustamine ja lahenduste pakkumine nii Eesti kui rahvusvahelise finantsküsimustes

Ootused kandidaadile

  • Majandusalast või juriidilist kõrgharidust
  • finantsalaseid süvendatud teadmisi ja huvi teadmiste täiendamise vastu
  • kaastöötajate juhendamise oskust ja kogemust
  • head eneseväljendamise oskust
  • klientidele orienteeritud tegutsemist
  • väga head inglise keele oskust
  • meeskonnatöö oskusi ja paindlikkust
  • soov osaleda arendusprojektides
  • võimet jagada teadmisi ja kogemusi kolleegidega

Kasuks tuleb:
  • lektorikogemus või muu esinemiskogemus
  • vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • võimalus olla enimoodatud külaline kliendi juures
  • vaheldusrikast tööd
  • võimalust olla koolitatud ja ise koolitada
  • rahvusvahelise teabe kasutamise võimalusi eri finantsvaldkondades
  • koostööd arendusprojetkides rahvusvahelisel tasemel
  • arenguvõimalusi nii erialal kui projektijuhtimises

Tööpakkumise number
#62654