Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307446

Finantsnõuniku asendaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitöötaja asendamiseks tähtajaga kuni 3 aastat

Peamised tööülesanded:

  • Luunja valla finantstegevuse ja raamatupidamise korraldamine ning koordineerimine
  • eelarveprojektide koostamine ning eelarve täitmise seire
  • valla finantstegevust puudutavate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine
  • raamatupidamisaruannete (sh bilanss) koostamine ja esitamine
  • tegevusvaldkonnaga seotud info ettevalmistamine volikogule ja vallavalitsusele

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on lisaks kohusetundele ja korrektsusele:

  • finantsalane kõrgharidus
  • töökogemus finantsjuhtimise valdkonnas vähemalt 2 aastat
  • iseseisev mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus
  • pingetaluvus

Kasuks tuleb:

  • töökogemus avalikus sektoris

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • vastutusrikast tööd kiiresti arenevas omavalitsuses
  • väga head töökeskkonda kaasaegses vallakeskuses
  • mitmekesiseid kogemusi ja arenguvõimalusi edaspidiseks
  • enesetäiendamise võimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Avaldus, CV, haridust ja töökogemust tõendavad dokumendid palume saata
hiljemalt 24. maiks 2013

Lisainfo: vallavanem Aare Anderson, tel 7 417100

Tööpakkumise number
#307446

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
24. mai 2013
Kuulutus sisestati:
10. mai 2013

Luunja vald on Tartumaa idaosas paiknev kiiresti arenev omavalitsus. Emajõe põhjakaldal paiknev, Tartu linnast Emajõe Suursooni ulatuv vald on väga eripalgeline, hõlmates nii moodsaid elamualasid kui puutumatu loodusega piirkondi.
Meil on Lõuna-Eestis kõige kiiremini kasvav elanikkond - hea elukeskkond toob valda üha enam noori peresid.
Siinsel piirkonnal on põnev ajalugu ning kaunis loodus, pikaajalised põlluharimistraditsioonid ja mitmekesine majandus.
Maalilises ürgorus looklev Emajõgi ja unikaalse elustikuga Emajõe Suursoo meelitavad avastama ja nautima. Mõisaaegsete parkide ja alleede suursugusus annab tunnistust tollaste mõisate väärikusest. Kavastus töötav Baltimaade ainus jõeparv ootab sõitma.
Hobuste kasvatamine ja ratsasport kuuluvad traditsiooniliselt Luunja vallaelu juurde. Aastakümneid on siinmail au sees olnud maadlus, legendaarse maailmameistri Jaan Jaago jälgedes treenivad tänagi tulevased meistrid.
Kogu Eestis ja kaugemalgi on tuntud Luunja kurk ja maitseroheline, mida kasvatatakse AS Grüne Fee Eesti katmikaladel.

Vaata rohkem