Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308190

Finantsnõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

eelarve ja selle muutmise ettepanekute ning lisaeelarve koostamine, vastavate eelnõude ettevalmistamine;
eelarvestrateegia koostamine;
eelarve täitmise jälgimine, eelarve täitmise analüüsi tegemine ja eelarve täitmise aruannete koostamine;
ettepanekute tegemine raamatupidamisarvestuse korraldamiseks vastavalt kehtivale seadusele;
raamatupidamisarvestuse õigsuse kontrollimine;
raamatupidamisvaldkonda reguleerivate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine;
finantsmajandusliku tegevusega seotud õigusaktide eelnõude ja lepingu projektide läbivaatamine;
finantsmajandusliku informatsiooni edastamine linnavolikogu ja linnavalitsuse liikmetele

Ootused kandidaadile

finantsalane kõrgharidus või raamatupidamisalane kesk-eriharidus ning peab olema vähemalt 1-aastane töökogemus eelarvelises asutuses
raamatupidamisalaste õigusaktide ja eeskirjade tundmine
kohaliku omavalitsuse korraldust reguleerivate õigusaktide tundmine
arvutioskus
raamatupidamistarkvara PMEN oskus
suhtlemisoskus ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

enesetäiendamise võimalust
eneseteostamisvõimalust
kaasaegset töökeskkonda
koolitust
sõbralikku töökollektiivi
stabiilset tööd
tööülesannetele ja tulemustele vastavat palka
vajadusel kohakaaslusega teenistuskohta
Palk: 940

Lisainfo

Tööpakkumise number
#308190

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Vaata rohkem