Värsked tööpakkumised

Finantskoordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36327

Tööpakkumise number

36327

Töö kirjeldus

Otsime vabade kunstide ja meediateaduskonda finantskoordinaatoreid.

Tööülesannete hulka kuulub:

• teaduskonna eelarve koostamine, koordineerimine, kontrollimine
• teaduskonna majandusliku tegevuse analüüsimine
• vastavatelt fondidelt ja asutustelt finantside taotlemine
• teaduskonna majanduslikku külge edendavate projektide genereerimine, nendega tegelemine
• dokumentatsiooni haldamine ja korrashoid
• majandusliku tegevuse arendamiseks ettepanekute tegemine
• käsundus- ja töövõtulepingute sõlmimine, lepingute haldamine
• teaduskonna ning EKA finantsosakonna vahel efektiivse kommunikatsiooni tagamine
• jooksvate finantsprobleemide lahendamine
• dekaani nõustamine finantsküsimustes

Nõudmised kandidaadile

• majandusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
• väga hea suhtlemisoskus, stressitaluvus, organiseerimis- ja analüüsivõime
• inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
• eelnev erialane töökogemus
• tekstitöötluse, tabelarvutus- ja veebiprogrammide kasutamise oskus
• täpsus, korrektsus, vastutustunne
• positiivne ellusuhtumine

Pakume arengu võimalust ning vaheldusrikast tööd huvitavas keskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus koos palgasooviga hiljemalt 05. novembriks 2004.a. e-mailile kerli@artun.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2004
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2004