Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294219

Finantskoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Kunstiakadeemia kuulutab välja konkursi Vabade kunstide teaduskonna finantskoordinaatori ametikoha täitmiseks lapsehoolduspuhkusel viibiva
töötaja asendamiseks, kelle peamiste
tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Teaduskonna eelarve koostamine, koordineerimine ja kontroll;
  • Teaduskonna majandusliku tegevuse analüüsimine ja dekaani nõustamine;
  • Teaduskonna struktuurfondide projektide koordineerimine, analüüs ja finantside taotlemine;
  • Teaduskonna ostu-müügi, töövõtu- ja käsunduslepingute ette valmistamine, sõlmimine, vastava registri pidamine;
  • Teaduskonna ja rahandusosakonna vahel efektiivse kommunikatsiooni tagamine;
  • Inventuuride teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane kõrg- või eriharidus;
  • Eelnev töökogemus eriala valdkonnas;
  • Eesti keele ja inglise keele oskus ametialase sõnavara valdamisega;
  • Arvutikasutamise oskus lõppkasutaja tasemel;
  • Head meeskonnatöö-, suhtlemis- ja ajaplaneerimisoskused;
  • Kohusetundlikkus, paindlikkus, vastutus-, otsustus- ja analüüsivõime, korrektsus, pingetaluvus;
  • Kultuurihuvi ei tule kahjuks.

  • Meeldivat töökeskkonda vanalinnas noorte ja loovate inimeste hulgas;
  • Vajalikke töövahendeid ja seadmeid;
  • Koolitust ja enesetäiendamise võimalusi;
  • 35 kalendripäeva puhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri hiljemalt 20. detsembriks 2012 e-posti aadressile eliko.melb[at]artun.ee või läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#294219

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem