Värsked tööpakkumised

Finantskontroller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360009

Tööpakkumise number

360009

Töö kirjeldus

tööülesanneteks ja vastutusvaldkonnaks on:

- raporteerimise korraldamine nii vastavuses kohalikule seadusandlusele kui JELD-WEN Grupis nõutavatele rahvusvahelistele standarditele (IFRS, US GAAP)
- raporteerimise/andmete kvaliteedi tagamine ja andmete ühtlustamine erinevates üksustes
- võtmenäitajate jälgimine ja arvutuspõhimõtete ühtlustamine

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab majandusalast kõrgharidust ja töökogemust audiitorina, pearaamatupidajana või finantskontrollerina, suulise ja kirjaliku inglise keele ning arvuti kasutamise väga head oskust (andmetöötlus Excelis ).

Ettevõte pakub huvitavaid väljakutseid ja mitmekesist tööd rahvusvahelise organisatsiooni töökeskkonnas, täiendkoolitusi, turule vastavat töötasu ja muid soodustusi.

Lisainfo

Töökohaks võib valida kas Rakvere või Tallinna kontori.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2014

JELD-WEN Europe on Euroopa juhtiv uste ja ukselahenduste tootja. Pakume erinevaid lahendusi vastavalt kliendi vajadustele: standarduksed, turvauksed, eriti kõrge kvaliteediga eksklusiivsed uksed, erilahendus- ja projektiuksed. JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Europe´i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja AS JELD-WEN koosseisu. JELD-WEN kontserni rohkem kui 150 tootmisüksuses üle maailma töötab umbes 25 000 inimest. JELD-WEN Balti ja Soome üksused kuuluvad JELD-WEN Northern Europe koosseisu. JELD-WEN Eesti AS-is Rakveres töötab enam kui 700 inimest. Vt www.jeld-wen.ee.