Värsked tööpakkumised

Finantskontroller-pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148185

Tööpakkumise number

148185

Töö kirjeldus

Põhiülesanneteks on lisaks ettevõtte igapäevase raamatupidamise eest vastutamisele aastaaruande koostamine, finantsanalüüs ning finants- ja juhtimisraportite arendamine ja regulaarne koostamine, kontrolliprotseduuride arendamine ja juurutamine, eelarve täitmise jälgimine, suhtlemine audiitorite ja finantsasutustega ning tegevjuhi abistamine finantsjuhtimise alal. Juhtrühma liikmena võtad osa ka likviidsuse juhtimise, eelarvestamis- ja riskijuhtimisprotsessidest.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on tulemuslikult töötanud vastutava raamatupidajana, pearaamatupidajana, audiitori või controllerina, on hariduselt diplomeeritud raamatupidaja, kes valdab heal tasemel inglise ja eesti keelt. Oled oma tööst huvitatud professionaal, kes peab lugu arengust ja uute valdkondade tundmaõppimisest. Sind iseloomustavad hea analüüsivõime, süsteemsus, suhtlemisoskus ja initsiatiivikus.

Pakume töökohta edukas firmas, kolleegide toetust sisseelamisel, erialast tööd, võimalust tegeleda reeglistike ja protsesside arendamisega ning korralikku sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus koos palgasooviga märgusõna “kontroller” all hiljemalt 5. maiks k.a. postiaadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendav informatsioon telefonil 667 1520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Rahvusvahelise taustaga ettevõte, kes on alustanud suuremahulise investeeringuga Eestisse, otsib oma nooruslikku meeskonda finantskontrollerit - pearaamatupidajat (töökohaga Tallinnas).