Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139110

Finantskontroll

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

projektide tegevusüksuse raamatupidamise ja aruandluse korrektne korraldamine ja teostamine, üksuse igapäevane raamatupidamisarvestus, üksuse finantstulemuste analüüs ja –aruandlus, projektide tulemusarvestus ja –analüüs ning eelarve koostamises osalemine.

Ootused kandidaadile

majandusalane kõrg- või kutsekeskharidus, töökogemust raamatupidajana, raamatupidamis- ja maksuseaduste head tundmist, inglise keele oskust heal tasemel, vene keele oskust suhtlustasandil, head koostöö- ja suhtlemisoskust, initsiatiivlikust, süsteemsust, kohusetundlikkust, täpsust ja järjekindlust.

Kasuks tulevad teadmised finantsanalüüsist, töökogemus keskmise suurusega ja/või suures ettevõttes (projektide tegevusüksuse finantskontroll) ja majandustarkvara Scala kasutamise
oskus.

Lisainformatsioon: Anneli Salamäe, pearaamatupidaja telefonil 6 801 818

Pakume huvitavat ja väljakutseterohket tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamise võimalusi, järjepidevust, head kompensatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#139110

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2008

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 110 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.

Vaata rohkem