Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176787

Finantskolledži maksunduse ja tolli õppetooli lektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lektori tööülesannete hulka kuulub õppetöö läbiviimine, SKA teadus- ja arendustegevuses osalemine, õppemetoodiline arendustöö ja õppematerjalide koostamine, osalemine täiendõppe koolitusvajaduste väljaselgitamises, läbiviimises ja arendamises, õppeainete raamatupidamine ja finantsanalüüs õpetamine.

Ootused kandidaadile

  • erialast magistrikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni
  • õpetamise kogemust ning töökogemust haridusasutuses ja/või Maksu- ja Tolliametis
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ning soovitavalt kahe võõrkeele oskust asjakohase sõnavara valdamisega
  • spetsialiseerumise valdkond: majanduse õppeained
  • algatusvõimet, koostööoskust ja konstruktiivsust
  • raamatupidamisalast õpetamis- ja/või töökogemust
  • finantsanalüüsialast õpetamis- ja/või töökogemust

  • konkurentsivõimelisi töötingimusi (sh palka pärast katseaega 20 250)
  • eneseteostuse võimalust
  • pingelist, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas meeskonnas
  • töösuhet alates september 2009

Lisainfo

Elulookirjelduse, avalduse ja motivatsioonikirja märgusõnaga „finantskolledži maksunduse ja tolli õppetooli lektor“, haridust ning akadeemilisi kraade tõendavate dokumentide koopiad, tähtsamate teadustööde nimekirja ning teie poolt muud oluliseks peetud dokumendid palume saata kuni 30.04.2009 aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343 või CV- Keskuse kaudu. Info telefonil 696 5539 ja koduleheküljelt www.sisekaitse.ee

Tööpakkumise number
#176787