Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196319

Finantsjuht/pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamise teostamine raamatupidamisprogrammi PMen kaasabil;
  • Maksu- jm riiklik aruandlus;
  • Finantsplaneerimine- ja aruandlus;
  • Eelarve juhtimine sh koostamine, täitmise kontrollimine, nõuandmine jne;
  • Tegevusaruandlus (igakuine) finants- ja tegevusnäitajate osas;
  • riiklike toetuste (EAS, KIK, KOP, PRIA jm) taotluste finantsplaanide ja aruannete haldus;
  • finantsvaldkonna õigusaktide eelnõude koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Raamatupidamis- või majandusalane kõrgharidus;
  • EV, riigiraamatupidamisalase ja kohaliku omavalitsuse seadusandluse hea tundmine;
  • Vähemalt 5-aastane finantsalane töökogemus;
  • Vähemalt 3-aastane kohaliku omavalitsuse kogemus finantsalal;
  • Raamatupidamisprogrammi PMen kasutusoskus ja –kogemus;
  • Hea MS Office´i kasutamisoskus;
  • Projektide haldamise kogemus;
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Tööalane täpsus ja korrektsus, iseseisvus tööeesmärkide täitmisel.

  • Huvitavat, pingelist ja vastutusrikast tööd kohalikus omavalitsuses;
  • Korralikku palka ja kaasaegseid töötingimusi;
  • Head tulemustele orienteeritud kollektiivi.
  • Vajadusel eluruume

Lisainfo

Kandideerijatel esitada 20. maiks 2010 Kõue Vallavalitsusele aadressil Ardu Kesk tee 6 75001 Harjumaa märgusõnaga „finantsnõunik“ :
- kirjalik avaldus
- haridust tõendavad dokumendid
- CV

Intervjuud kandidaatidega toimuvad 21. mail 2010.
Info telefonil 608 3324

Tööpakkumise number
#196319

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
19. mai 2010
Kuulutus sisestati:
6. mai 2010

Kõue vald asub lõuna Harjumaal Tallin-Tartu maantee ääres, siin elab 1671 inimest. Otsime finantsnõunikku Kõue Vallavalitsusele. Töökoht asub Ardus, Tallinn-Tartu maantee ääres.

Vaata rohkem