Värsked tööpakkumised

Finantsjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29984

Tööpakkumise number

29984

Töö kirjeldus

· viieliikmelise finantsosakonna töö koordineerimine, finantsjärelevalve ettevõtte kõigis vastutusalades;
· kuluarvestus-ja majandustegevuse süsteemi täiustamine, vastavate infosüsteemide ja infotehnoloogiliste lahenduste arendamine;
· pikaajaliste investeeringute planeerimine;
· eelarvete koostamineja järelevalve;
· majandustegevuse tulemuste analüüs ja hindamine.

Nõudmised kandidaadile

majandusalast kõrgharidust, eelnevat töö- ja juhtimiskogemust, kõrgemal tasemel eesti-, head inglise- ja vene keele oskust, arvutikasutusoskust, valmisolekut pingeliseks tööks, väga head algatus- ja analüüsivõimet, head suhtlemisoskust, ausust, usaldusväärsust.

Pakume: enesearendavat ja vastutusrikast tööd juhtkonna liikmena nooruslikus kollektiivis, jätkusuutlikus ettevõttes ning konkurentsivõimelist töötasu, head töökeskkonda, arengu- ja koolitusvõimalusi.

Lisainfo

AS ESTIKO-PLASTAR on 1970. aastate algusest tegutsev rahvuslikul kapitalil põhinev suurim kile-ja plasttoodete ning pakkematerjalide tootmise ja müügiga tegelev ettevõte, kelle peakorter asub Tartus

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
3. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
3. mai 2004

Plastmasside töötlemine, kile ja kilematerjalide, plastmasstoodete ning erinevate pakkematerjalide tootmine