Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39317

FINANTSJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kontserni finantstegevuse arendamine
  • eelarvete koostamine, täitmise jälgimine ja analüüs
  • äriplaanide koostamine
  • finantsalaste raportite ja ülevaadete koostamine, kontserni finantsandmete analüüs jm. finantsaruannete koostamine
  • juhtkonna finantsalane nõustamine ja vastavasisulise informatsiooniga varustamine
  • finantsalase seadusandluse tundmine ja muutumise jälgimine

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • vähemalt 3-aastane töökogemust finantsalal
  • teadmised finantsjuhtimisest ja raamatupidamisest
  • orienteerumine finantsalases seadusandluses
  • analüüsivõime, suhtlemisoskus ning stressitaluvus
  • väga head arvuti kasutamise oskust (Word, Excel)
  • raamatupidamisprogrammi HansaRaama tundmine
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise- ja vene keele oskus kesktasemel

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • head töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi
  • arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#39317
FINANTSJUHT