https://www.cvkeskus.ee/56420

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Finantsjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 56420

Tööpakkumise number

56420

Töö kirjeldus

kelle töö peamiseks ülesandeks on ettevõtte juhtimis- ja finantsarvestuse süsteemi haldamine ja täiustamine vastavalt kohalikule seadusandlusele ja kontserni reeglitele (US GAAP, SOX). Finantsjuhi ülesannete hulka kuuluvad ka rahakäibe juhtimine, finantsplaneerimine, eelarvestamine, kulukontroll ning kontsernisisene aruandlus. Finantsjuht koordineerib kolme alluva igapäevatööd ja kuulub nii Tallinnas asuva tootmisüksuse juhtkonda kui ka Euroopa regiooni finantstiimi.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on erialane kõrgharidus ning mitmeaastane töökogemus finantsjuhina keskmise suurusega ettevõttes või auditi konsultandina audiitorfirmas. Kandidaat omab eelnevat töökogemust juhtimis- ja kuluarvestuse valdkonnas ning meeskonna juhtimisel.

Kandidaadilt eeldame häid õigusalaseid teadmisi, maksuseaduste ja raamatupidamise standardite tundmist, majandustarkvaraga töötamise kogemust, inglise keele head valdamist. Kandidaat on analüütilise mõtlemisega ning orienteeritud eesmärkidele ja protsessidele. Kandidaat oskab delegeerida, on hea suhtleja ja suudab töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas.


Ettevõte pakub

häid arenemisvõimalusi, huvitavat tööd rahvusvahelises meeskonnas, koolitust, motiveerivat palka ning korralikke töövahendeid.


Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus rahvusvahelises ettevõttes (soovitavalt tootmisettevõte), maatriks organisatsiooni kogemus ning osalemine ERP juurutamisel.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on STONERIDGE ELECTRONICS AS, 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler Chrysler ja Ford.
Ettevõte töötab tuginedes ISO/TS 16949:2002, ISO 14001:2004 ja Sarbanes Oxley nõuetele ning kuulub New Yorgi börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge kontserni, kus üle maailma töötab ca 6000 inimest.
Tallinnas asuvas tehases töötab praegu 194 inimest.
Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge-electronics.com või www.stoneridge.com