https://www.cvkeskus.ee/177506

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177506

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME OMA ORGANISATSIOONI

FINANTSJUHTI,


kelle peamine ülesanne on koordineerida Sotsiaalministeeriumi ja selle valitsemisala eelarve koostamist ning täitmise jälgimist. Samuti korraldada välisvahendite kasutamist ning riigivara ja investeeringutega seotud tegevusi.

Parim kandidaat on süsteemse mõtlemisega kogemustega juht, kes soovib oma majandusalaseid teadmisi rakendades aidata kaasa meie ministeeriumi tulemuslikule toimimisele.


Ootused kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame

  • magistrikraadi (soovitavalt majandusalast)
  • avaliku sektori finantsjuhtimise põhimõtete põhjalikku tundmist
  • väga häid juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi
  • analüüsi- ja otsustusvõimet
  • suutlikkust nii iseseisvaks kui meeskonnatööks


Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis ning võimalust anda oma panus suurima eelarvega ministeeriumi finantsjuhtimisse.


Lisainfo

Täpsem informatsioon konkursi kohta www.sm.ee (aktuaalne/vabad töökohad ja praktikavõimalused) või www.ametlikudteadaanded.ee (konkursiteated) või telefonidel 693 5460 või 626 9262.

Kandideerimisdokumendid (avaldus, motivatsioonikiri, elulookirjeldus, tunnistuse või diplomi koopia vajaliku kvalifikatsiooni või hariduse kohta, omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse astumiseks seaduses sätestatud nõuetele) palume esitada Riigikantselei juures tegutsevale kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjonile (aadress: Rahukohtu 3, Tallinn 15161, märgusõna FINANTSJUHI KONKURSS)
13. maiks 2009.


Tööpakkumise number
#177506
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Finantsjuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!