Värsked tööpakkumised

Finantsjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44883

Tööpakkumise number

44883

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on tagada organisatsioonis terviklik finantsjuhtimise süsteem

Ametikoha peamisteks vastutusaladeks on finantsüksuse töö juhtimine, eelarve ja aruandlus, kulude juhtimine, sisekontroll, riski- ja laenujuhtimine, raamatupidamise juhtimine ning finantseerimisprintsiipide edasi arendamine

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • majandusalast kõrgharidust
  • erialast ja inimeste juhtimise kogemust
  • head suhtlemisoskust ja positiivset eluhoiakut
  • väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust
  • väga head eesti keele ning head inglise keele oskust, suhtlustasandil vene keele oskust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • asjalikku töökollektiivi ja meeldivat töökeskkonda
  • erialast täiendkoolitust ja enesearendamisvõimalusi õppivas meeskonnas
  • õiglast palka

Lisainfo

Palume esitada sooviavaldus (motivatsioonikiri) ja põhjalik ametikäigukirjeldus koos palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. mai 2005
Kuulutus sisestati:
5. mai 2005

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja EL struktuurifondide ning välisabiprogrammide vahendeid keskkonnasektori projektide elluviimiseks