Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196588

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

finantsarvestuse ja –juhtimise süsteemi ülesehitamine suurimas avaliku sektori organisatsioonis.

Ootused kandidaadile

  • rahandus- või majandusalane kõrgharidus;
  • vähemalt 3-aastane finantsjuhina töötamise kogemus;
  • kõrgtasemel eesti keele ja kesktasemel vähemalt ühe võõrkeele oskus;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office);
  • pingetaluvus, tasakaalus ellusuhtumine ja oskus teha meeskonnatööd;
  • oskus iseseisvalt otsuseid langetada ja algatatu lõpule viia;
  • kasuks tuleb töökogemus avalikus sektoris ja oskus töötada majandustarkvaraga SAP.

  • võimalust üles ehitada toimiv siseteenindusorganisatsioon ja luua oma meeskond.

Lisainfo

Elulookirjeldus ja avaldus palume saata hiljemalt 18. maiks e-posti aadressile anneli.villemson(ät)olitsei.ee või paberkandjal aadressile:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 TALLINN

Ametikoha sisulistele küsimustele vastab Vilve Kalda, 612 3003, vilve.kalda(ät)politsei.ee
Kandideerimist puudutavatele küsimustele vastab Anneli Villemson, 612 3450, anneli.villemson(ät)politsei.ee

Tööpakkumise number
#196588
Finantsjuht