https://www.cvkeskus.ee/209082

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Finantsjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209082

Tööpakkumise number

209082

Töö kirjeldus

Finantsjuhi peamiseks ülesandeks ja vastutusvaldkonnaks on kõik Pealinna Grupi ja temaga seotud ettevõtete finantsvaldkonna küsimused.
Ülesanneteks on veel raamatupidamise korraldamine, kõikide EV raamatupidamisseaduses sätestatud aruannete ja deklaratsioonide koostamine, palgaarvestus, finantsaruannete koostamine nõukogule, andmete konsolideerimine vastavalt IFRS nõuetele, eelarvestamine, finantsanalüüs ja rahavoogude planeerimine; kulude, käibe ja kasumi analüüs, igakuine arvestusperioodi sulgemine, finantsprotsesside pideva parendamise juhtimine.


Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 5 aastat kogemust raamatupidaja, pearaamatupidaja või finantsjuhina, finantsalast kõrgharidust selget, kindlameelset tulemustele orienteeritud mõttelaadi, analüüsi- ja üldistusvõimet, vastutustunnet, väga head läbirääkimisoskust, vene ja inglise keele head oskust, energilisust, visadust, positiivset ellusuhtumist, tunnetada detailide tähtsust süsteemi terviklikuks töötamiseks, soov anda panus ettevõtte toimimiseks ja arenemiseks.


Ettevõte pakub

Motiveerivat eneseteostuse võimalust, arvestades valdkonda ja ametipositsiooni konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu ning ettevõttepoolseid lisaväärtusi.


Lisainfo

Ootame ka motivatsioonikirja ja soovituskirja.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Pealinna Grupp OÜ on ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele soodsat kombineeritud teenust ehituse, haljastuse, puhastuse ja inkasso valdkonnas. Oleme Eesti ärimaastikul alustav firma, valdkonda analüüsides oleme veendumusel, et nõudlus eelpool mainitud teenuste osas on tõusvas trendis ja näeme seda ka oma tegevuses. Me oleme endile selgeks teinud visiooni, kuhu me jõuda soovime ja loome selleks järjepidevat ja jätkusuutlikku strateegiat.