Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54229

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arendusprojektide kindlustamine finantsressurssidega
  • Töö krediidi- ja finantseerimisasutustega välismaal ja Eestis
  • Lepingute ettevalmistamine ja sõlmimine
  • Äriplaanide koostamine, projektide ökonoomika ja finantsanalüüs
  • Osalemine uute projektide ja juhtimisotsuste väljatöötamises

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus ja kompetents
  • Eesmärgipärase finantsjuhtimise kogemus
  • Kõrge saavutusvajadus ja tulemustele orienteeritus
  • Väga hea eesti, inglise ja vene oskus

Ettevõte pakub

  • Ametikohale ja võimetele vastavat töötasu
  • Eneseteostuse, arengu- ja karjäärivõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Onako Eesti Grupp AS pakub tööd raudteetranspordi ettevõttesse Tallinnas.

Tööpakkumise number
#54229

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2005
Kuulutus sisestati:
1. november 2005

Ettevõte alustas tööd 2003. aastal, hetkel on meil 20 töötajat. Meie põhitegevusaladeks on naftasaaduste transiidi korraldamine ning juriidilised, majandus- ja investeerimisalased konsultatsioonid. Teeme koostööd tööstusehituse, raudtee- ja meretranspordi firmadega.

Vaata rohkem

Finantsjuht