Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515398

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Igapäevane finants- ja juhtimisarvestuse pidamine
- finantsprognooside koostamine ja nende täitmise jälgmine
- aruandluse kaasajastamine
- suhtlemine klientide ja koostööpartneritega
- kaasarääkimine ettevõtte strateegilises juhtimises

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (bakalaureus) või selle omandamine rahanduses või majanduses
- suur pingetaluvus
- kiire probleemide lahendamine
- väga heal tasemel MS Exceli kasutamisoskus
- soov õppida andmebaaside kasutamist (SQL päringud) ja raporteerimistarkvara
- hea inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
- initsiatiivikust
- oskus iseseisvalt püstitada ning lahendada ülesandeid

Ettevõte pakub

- vastutusrikast tööd ambitsioonikas ettevõttes
- tööd meeldivas kollektiivis
- konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#515398

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Finantsjuht