Värsked tööpakkumised

Finantsjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155225

Tööpakkumise number

155225

Töö kirjeldus

Pakume tööd finantsjuhile, kelle töökohustuseks on asutuse finantsmajandusliku nõuetekohase tegevuse korraldamine ja finantsalane järelevalve, finantsprotseduuride väljatöötamine, finantsolukorra analüüs, eelarveprojekti koostamine.

Asutuses puudub raamatupidamine (kõrgemalseisvas asutuses on tsentraliseeritud raamatupidamine).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Erialast haridust ning töökogemust
Väga head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil
Juhiomadusi
Head eneseväljendusoskust
Loovat mõtlemist ja ideede rakendamise oskust
Oskust määrata prioriteete ning pidada kinni tähtaegadest

Pakume loovat tööd ning ametialast väljakutset oma valdkonnas süsteemi kaasajastamisel, täiendkoolitusi ning meeskonnakoolitust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2008
Brutopalk:
Alates 17500 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
võimalikud lisasoodustused

M-Partneri kliendiks on munitsipaalalluvuses olev 240 töötajaga sotsiaalhoolekande asutus. Asutuse struktuuri kuulub üle 10 erineva üksuse.