Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51731

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • eelarvete, prognooside ja finantsraportite igakuine esitamine juhatuse ja grupi tasandil;
  • kohaliku finantsmeeskonna arendamine ja juhtimine;
  • hea arusaam ärijuhtimisest, -rutiinidest, -süsteemidest ja raamatupidamisest ning omaalgatuslikult aktiivne suhtumine nende arendamisesse;
  • nõustada kohalikku juhtkonda ja gruppi finantsküsimustes;
  • seadusandluses sätestatud statistika koostamine ja esitamine;
  • hea ülevaade ärimudelitest ning äriotsuste ning finantstulemuste seostest.

Ootused kandidaadile

  • eelnev arvestatav töökogemus finants / raamatupidamisvaldkonnas;
  • kõrge majandusele / ärijuhtimisele orienteeritus;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • väga hea suhtlemisoskus, kommunikeerumaks nii kohalike juhtorganitega kui ka rahvusvahelise grupi tasandil;
  • paindlikkus, kohanemisvõime ja oskus näha nii detaile kui ka tervikut;
  • tulemustele ja ettevõtluse arendamisele suunatus;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus ringhäälingu või telekommunikatsiooni valdkonnas.

  • võimalust töötada rahvusvahelise taustaga aktiivselt arenevas organisatsioonis
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • meeldivat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#51731

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2005
Kuulutus sisestati:
20. september 2005

Contract People on CVO Groupi allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades - meie viime kokku tööotsijad ja tööpakkujad.

Meie partneriks on rahvusvahelisse gruppi kuuluv meediaettevõte, kes otsib oma meeskonda lapsehoolduspuhkuse asendajana finantsjuhti.

Vaata rohkem

Finantsjuht