Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44861

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* finantsanalüüside, eelarvete ja prognooside koostamine
* finantslepingute koostamine
* äriplaanide koostamine, projektide ökonoomika ja finantsanalüüs
* uute arenduprojektide juurutamine
* finantsüksuse juhtimine
* finants-ja juhtimisraportite koostamine.

Ootused kandidaadile

* töökogemust finantsasutuse spetsialistina vähemalt 3 aastat
* finants - või majandusalast kõrgharidust
* väga head analüüsivõimet
* analüütilist mõtlemist
* otsustusvõimet, lojaalsust ja pingetaluvust

Ettevõte pakub

* huvitavat ja eneseteostust pakkuvat tööd
* üksmeelset töökollektiivi
* pingelist tööd
* konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

* kasuks tuleb SAF-raamatupidamistarkvara tundmine

Tööpakkumise number
#44861

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2005

Eesti suuremaid kinnisvarahaldusettevõtteid Tallinnas ja Harjumaal. Ettevõte haldab enamikku kinnisvaraobjektidest Tallinna kesklinna ja vanalinna piirkonnas, Kadriorus, Mustamäel ja Kristiine linnaosas ning Viimsi vallas.

Vaata rohkem

Finantsjuht