Finantsjuht
Tööpakkumise number #755041

Finantsjuht

9
BK Eesti OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks saab olema finantsalane koostöö peakontoriga (Hikvision), vastutada finantsanalüüsi ja –planeerimise protsesside juhtimise ja arendamise eest, SAP programmi aruandlus ning vajadusel toetada raamatupidajat tema töös.

Ootused kandidaadile

  • eelnevat töökogemust nii raamatupidaja kui ka finantsjuhi ametikohal

  • SAP programmi tundmist

  • rahvusvahelise töö kogemust

  • eesti ja inglise keele oskust heal tasemel ning kasuks tuleb vene keele oskus

  • head finantsplaneerimise ja -analüüsi oskust

  • süsteemsust, korrektsust ja ärilist mõtlemist

ETTEVÕTTES OOTAB SIND arenguvõimalusi pakkuv töö kiirelt kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, motiveeriv töötasu ning vajadusel kodust töötamise võimalus.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 53073011;
CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#755041

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2022
Finantsjuht Finantsjuht

BK Eesti OÜ

CV Keskuse klient BK Eesti kuulub BK Gruppi, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus alates aastast 1994 ning kelle emaettevõtteks on ülemaailmselt tuntud videovalveseadmete tootja ja tarnija Hangzhou Hikvision Digital Technology Co. Ettevõte tegeleb video-, valve- ja tulekahjusignalisatsiooni seadmete hulgimüügiga ning nende eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid turvaseadmeid maailma juhtivatelt tootjatelt, kelle toodang põhineb tugeval tootearendusel ja innovatsioonil.
Rohkem infot: www.bkeesti.ee

Vaata rohkem

Finantsjuht
Finantsjuht