https://www.cvkeskus.ee/24597

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Finantsjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24597

Tööpakkumise number

24597

Töö kirjeldus

Tööks on kontserni majandus- ja finantsarvestuse süsteemi haldamine ja täiustamine vastavalt kohalikule seadusandlusele ja kontserni reeglitele, controlling, konsolideeritud aruandluse koostamine, finantsanalüüs ja -planeerimine, rahavoogude juhtimine ning aruandlus juhtkonnale.


Nõudmised kandidaadile

• Kandideerijalt oodatakse finants- või majandusalast kõrgharidust, vähemalt 3-aastast töökogemust finantsvaldkonnas, rahvusvahelise finantsaruandluse standardi (IFRS) tundmist, eesti ja inglise keele head valdamist. Erioskustena tuleb kasuks raamatupidamistarkvara tundmine ja informaatikaalane kompetents.
• Kandideerija persoonis hinnatakse arenenud vastutustunnet, iseseisvust, soliidsust suhtlemises ning väga head analüüsi- ja üldistusvõimet.


Ettevõte pakub

sisukat ja vastutusrikast tööd, töötajasõbralikku töökeskkonda ja konkurentsisobilikku töötasu.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõnaga:"CLEANAWAY"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

Cleanaway Europe on üks juhtivatest Euroopa jäätmekäitluskontsernidest (12000 töötajat ja 200 esindust), kuhu kuulub ka Cleanaway Eesti AS. Cleanaway ettevõtted pakuvad nii töösus- ja kaubandusettevõtetele kui ka omavalitsustele laia teenuste paketti, mis ulatub nõustamisest jäätmemajanduse optimeerimisel kuni jäätmete kogumise, töötlemise, taaskasutamise ja kõrvaldamiseni. Cleanaway Eesti ettevõtte prognoositav käive 2003/04 aastal on üle 200 mln krooni. Lisainfot vt. www.cleanaway.ee.