Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24597

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööks on kontserni majandus- ja finantsarvestuse süsteemi haldamine ja täiustamine vastavalt kohalikule seadusandlusele ja kontserni reeglitele, controlling, konsolideeritud aruandluse koostamine, finantsanalüüs ja -planeerimine, rahavoogude juhtimine ning aruandlus juhtkonnale.

Ootused kandidaadile

  • Kandideerijalt oodatakse finants- või majandusalast kõrgharidust, vähemalt 3-aastast töökogemust finantsvaldkonnas, rahvusvahelise finantsaruandluse standardi (IFRS) tundmist, eesti ja inglise keele head valdamist. Erioskustena tuleb kasuks raamatupidamistarkvara tundmine ja informaatikaalane kompetents.
  • Kandideerija persoonis hinnatakse arenenud vastutustunnet, iseseisvust, soliidsust suhtlemises ning väga head analüüsi- ja üldistusvõimet.

sisukat ja vastutusrikast tööd, töötajasõbralikku töökeskkonda ja konkurentsisobilikku töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõnaga:"CLEANAWAY"

Tööpakkumise number
#24597

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2003

Cleanaway Europe on üks juhtivatest Euroopa jäätmekäitluskontsernidest (12000 töötajat ja 200 esindust), kuhu kuulub ka Cleanaway Eesti AS. Cleanaway ettevõtted pakuvad nii töösus- ja kaubandusettevõtetele kui ka omavalitsustele laia teenuste paketti, mis ulatub nõustamisest jäätmemajanduse optimeerimisel kuni jäätmete kogumise, töötlemise, taaskasutamise ja kõrvaldamiseni. Cleanaway Eesti ettevõtte prognoositav käive 2003/04 aastal on üle 200 mln krooni. Lisainfot vt. www.cleanaway.ee.

Vaata rohkem

Finantsjuht