Värsked tööpakkumised

Finantsjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83766

Tööpakkumise number

83766

Töö kirjeldus

Põhitöökohustused:

  • suhtlemine raamatupidamisteenust osutava ettevõttega
  • kogu finantsaruandluse kontroll ja monitooring
  • eelarvete koostamine ning nende täitmise jälgimine
  • erinevate raportite ja aruannete perioodiline esitamine emaettevõttele, ettevõtte juhtkonnale ning nõukogule jms
Kohustuste hulka kuuluvad ka mõningad personaliküsimused:
  • personalipoliitika pidev arendamine
  • töötajate motivatsioonipaketi arendamine
  • rahulolu-uuringud
  • erinevate personaliprobleemide lahendamine
  • firma ürituste organiseerimine
  • firmasisese infovahetuse tagamine
  • firma struktuuri pidev parendamine
  • ettevõtte esindamine töövaidluskomisjonis, migratsiooniametis jm.

Nõudmised kandidaadile

  • finants- või majandusalast kõrgharidus
  • hea orienteerumine nii maksundus- kui personalialases seadusandluses
  • suhtlemisoskus, avatus, algatusvõime
  • väga hea eesti, vene, inglise keele oskus (nii kõnes kui kirjas)
  • kasuks tuleb soome keele oskus.

  • suurepärast eneseteostuse võimalust 400 töötaja ettevõttes
  • huvitatavat, vastutusrikast ja väljakutseterikast tööd
  • toredat ning asjatundlikku kollektiivi
  • erialaseid täiendkoolitusi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • motiveerivat kompensatsioonipaketti

Lisainfo

Argos Group OÜ kliendiks on tööstust ning jaekaubandusvõrku omav, eririietuste valmistamisele spetsialiseerunud ettevõte. Töökoht asub Tallinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2006
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2006

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.