Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675513

FINANTSJUHT

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks on ettevõtte finantsvaldkonna terviklik juhtimine. Sa vastutad ettevõtte raamatupidamise, eelarvestamise, finants- ja IT protsesside ning süsteemide eest.

Töö kirjeldus:

  • eelarvete, prognooside ja finantsraportite igakuine esitamine juhatuse ja grupi tasandil;
  • ettevõtte rahavoo planeerimine ja juhtimine ning juhtimisaruandluse korraldamine ja arendamine;
  • kohaliku finantsmeeskonna arendamine ja juhtimine;
  • hea arusaam ärijuhtimisest, -rutiinidest, -süsteemidest ja raamatupidamisest ning aktiivne panustamine nende arendamisse;
  • nõustada kohalikku juhtkonda ja gruppi finantsküsimustes;
  • seadusandluses sätestatud statistika koostamine ja esitamine;
  • suhtlemine pankade ja audiitorfirmadega;
  • majandusaasta aruande koostamine;
  • inventuuride läbiviimise juhtimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:

  • erialane kõrgharidus;
  • eelnev töökogemus finantsjuhina;
  • majandusele/ ärijuhtimisele orienteeritus;
  • hea arusaamine äriotsuste ning finantstulemuste seostest;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • väga hea suhtlemisoskus, kommunikeerumaks nii kohaliku kui ka rahvusvahelise grupi tasandil;
  • analüütiline, äriline ja strateegiline mõtlemine;
  • otsustus-ja vastutusvõime;
  • paindlikkus, kohanemisvõime ja oskus näha nii detaile kui ka tervikut;
  • heal tasemel IT alased oskused;
  • heal tasemel arvuti kasutamise oskus, sh exceli kasutamise oskus väga heal tasemel.

Ettevõte pakub

- püsivat töösuhet;

- vastutusrikast, väljakutseterohket ja huvitavat tööd;

- võimalust töötada koos tööka ja sõbraliku meeskonnaga;

- kõiki tööks vajalikke vahendeid.

Tööpakkumise number
#675513

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
9. november 2020

Sigma Polymer Group is a leading company in the Nordics in the field of moulding rubber, silicone and polyurethane with a turnover around 250 MSEK. We work in close co-operation with demanding OEM partners as a preferred supplier. Sigma Polymer Group has production in Sweden and Estonia with in total 200 employees. Main application areas are food contact applications in processing equipment or milking industry, wear applications in mining & construction and seal, damp and protective applications in the automotive segment.

Vaata rohkem

FINANTSJUHT