Finantsjuht
Tööpakkumise number #745689
Kaugtöö võimalus

Finantsjuht

3
SW Energia OÜ
Pärnu, Pärnumaa, kaugtöö võimalus

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Nõustada juhtkonda strateegilistes küsimustes

Ettevõtte eelarve ja juhtimisaruannete koostamine

Ärianalüütika ja finantsvaldkonna arendamine ettevõttes, sealhulgas vajalikesse IT arendustesse panustamine

Oma meeskonda kuuluvate inimeste juhtimine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus ning kogemus finantsjuhtimise valdkonnas vähemalt 3 aastat

Väga hea MS Exceli ja majandustarkvara (eeliseks Directo) kasutamise oskus

Suurepärased analüütilised võimed, täpsus ja süsteemsus

Ettevõte pakub

Töökohta Pärnus

Korralikku väljakutset ja võimalust eneseteostuseks

Töökaid kolleege ja toredaid meeskonnakaaslasi

Mitmeid ühisüritusi, sportimisvõimalust

Tööpakkumise number
#745689

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
25. november 2021
Finantsjuht Finantsjuht

SW Energia OÜ on 1999.aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevusalaks on soojusenergia tootmine, jaotamine ja müük.

Vaata rohkem

Finantsjuht
Finantsjuht