Värsked tööpakkumised

Finantsjuht-kontroller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160642

Tööpakkumise number

160642

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda energilist juhtfiguuri, kelle põhiülesandeks on ettevõtte finantsjuhtimine sealhulgas ettevõtte inimressursside ja tööprotsesside efektiivsuse analüüs ning ettevõtte raamatupidamisalase töö korraldamine ja teostamine.

Finantsjuht-pearaamatupidaja-kontrolleri kohustused:
* ettevõtte sisemise finantsjuhtimise arendamine ja protsesside korraldamine;
* ettevõtte tegevuse efektiivsuse analüüsimine;
* finantsanalüüs ja eelarvestamine;
* finantseerimise korraldamine, sh. läbirääkimiste pidamine pankadega, investoritega;
* osalemine ettevõtte otsustusprotsessides ja strateegiate arendamistes;
* raamatupidamisalase töö korraldamine ja teostamine;
* raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine ja esitamine.

Nõudmised kandidaadile

* erialane kõrgharidus rahanduse või juhtimise vallas;
* eelnev töökogemus äri-, finantsjuhina või pearaamatupidajana teenuspõhises ettevõttes;
* pühendumus oma valdkonnale ja ettevõttele;
* täpsus ja korrektsus;
* inglise keele oskus heal tasemel;
* hea läbirääkimis- ja enesekehtestamisoskus, väga hea organiseerimisvõime.

Kasuks tuleb
* IT- ja turundusalased teadmised.

Ettevõte pakub

* väljakutset kiiresti arenevas ettevõttes
* vastutust ja iseseisvust
* korralikku põhipalka ning lisatasu vastavalt tulemustele
* mõnusat nooruslikku kollektiivi
* loovat keskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2008
Kuulutus sisestati:
11. august 2008
Brutopalk:
Alates 20000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu vastavalt tulemustele
(palk + boonus alates 30 000 bruto)

ADM Interactive on Eesti juhtiv digitaalagentuur, kes aitab luua kliendi turunduseesmärkidega seotud veebilahendusi. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid kogemustega alates aastast 1997. ADMis töötab hetkel üle 30 loova professionaali.