Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58446

Finantsjuht (juhtkonna liige)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

finantsplaneerimine ning rahavoogude juhtimine;
finantsanalüüs ja ettevõtte juhtkonna toetamine ning nõustamine finantsküsimustes.

Ootused kandidaadile

SOBIVAL KANDIDAADIL ON:
analüütiline ja majanduslik mõtteviis;
initsiatiiv ja otsustuskindlus;
koostöö- ja suhtlemisoskus;
kõrgharidus;
väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
vene keele oskus suhtlemistasandil.

võimalust suunata Eesti kõige kiiremini areneva ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga tegeleva ettevõtte arengut;
huvitavaid väljakutseid ja võimalust ennast teostada;
konkurentisvõimelist palka;
sõbralikku ja tulemustele orienteeritud meeskonda.

Lisainfo

KASUKS TULEB:
töökogemus kaubanduses;
MS Access kasutamise oskus.

Tööpakkumise number
#58446