Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246872

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantsjuhi tööülesanneteks on :

  • kooli finantstegevuse analüüsimine ja arendamine
  • kooli eelarvete koostamine, täitmise kontrollimine ja analüüsimine
  • raamatupidamise juhtimine ja korraldamine (k.a majandusaasta aruande koostamine)

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • kõrgharidus finantsvaldkonnas
  • eesti keele korrektne valdamine kõnes ja kirjas
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasemel
  • nõutav eelnev töökogemus (k.a rahvusvaheliste finantstehingute sooritamise kogemus)
  • hea suhtlemisoskus
  • meeskonnatöö oskus
  • algatus ja loovus, võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel ja nende rakendamisel
  • analüüsi- ja õppimisvõime
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
  • positiivne ja avatud eluhoiak

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, eneseteostuse ja –arendamise võimalust, huvitavat ja vastutusrikast tööd ning enesetäiendusvõimalusi. Töötasu kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#246872

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Luua Metsanduskool on Palamuse vallas Jõgevamaal 1948. aastast tegutsev kutseõppeasutus

Vaata rohkem

Finantsjuht