Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57767

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Grupi ettevõtete juhtkonna toetamine ja nõustamine
finantsküsimustes;
- finantsplaneerimine ja analüüs ning rahavoogude
juhtimine;
- projektide (olemasolevad ja potentsiaalsed) tasuvus-
kalkulatsioonide tegemine;
- analüütilise arvestuse pidamine kuude lõikes
(müügid, marginaalid)
- Grupi ettevõtete eelarvestamine, eelarvest kinnipidamise jälgimine;
vastutamine sisemiste tugiprotsesside toimimise
eest;

Ootused kandidaadile

- finantsalane kõrgharidus;
- eelnev töökogemus finantsjuhina või controllerina;
- analüütilisus ning ettenägelikkus;
- väga hea eesti keele oskus;
- inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- hea organiseerimis- ja juhtimisvõime
- soovitavalt eelnev kokkupuude toiduainetetööstuse
või hulgikaubandusega

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
palju tööd
stabiilset sissetulekut

Tööpakkumise number
#57767
Finantsjuht