Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220766

Finantsist (ohvitser)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eelarve planeerimise kontrollimine ja prognooside tegemine ning sellega seotud aruandluse täitmine;
Eelarve muudatuste ettepanekute koostamine, osalemine pataljoni eelarveprojekti planeerimisel ja koostamisel;
Eelarve täpsustamiseks vajaliku info kogumine ja selle täitmise analüüs säästlikkuse ja efektiivsuse seisukohalt;
Algdokumendi nõuetele vastavuse kontrollimine;
Hangete läbiviimise kontrollimine ja juhendamine;
Vastutab arvete õigeaegse edastamise eest raamatupidamiskeskusesse;
Koolituste korraldamine eelarve vastutavatele.
Eelarve käskkirjade ettevalmistamine.
Muude eelarvega seotud küsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile

Eesti Vabariigi kodanik
Kõrgharidus (soovituslikult erialane) ja erialane töökogemus vähemalt 1 aasta.
Läbitud sõjaline väljaõpe
Laitmatu taust

Kasuks tuleb: Kaitseväes (KV) kasutatava materjaliarvestuse programmi MAS-AX4 (selle arvete mooduli) tundmine ja kasutamise oskus,
KV eelarve klassifikaatorite ja nende sisu tundmine,
KV kehtiva hangete korra tundmine

Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi ja täiendõpet
Stabiilset sissetulekut
Kaasaegseid teenistustingimusi, töövahendeid ja –tehnikat
Tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (nt puhkus alates 35 kalendripäevast jne)
Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Ametikoha auaste: kapten

Tööpakkumise number
#220766

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. märts 2011
Kuulutus sisestati:
1. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K11

Staabi- ja sidepataljoni ülesanne rahutingimustes on tagada üleriigiliselt kaitseväe peastaabi, väeosade ja Kaitseliidu vaheline side ning oma alluvusse kuuluvate sõjaaja ja reservüksuste ettevalmistamine. Lisaks peab pataljon tagama kaitseväele strateegilise side- ja infotehnoloogilise toetuse ning ellu viima kaitseotstarbelise side, infotehnoloogia ja elektroonilise sõja arendusprojekte. Samuti vastutab pataljon objektikaitse, korrapidamis- ja vahiteenistuse korraldamise eest väeosas ja kaitseväe peastaabis. Sõja ajal ei asu sidepataljon eesliinil, vaid tagab võitlevate üksuste ja peastaabi vahelise side.

Vaata rohkem