Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26975

Finantsist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

eelarvete ja eelarvelise aruandluse koostamine
KÜ raamatupidamine
omahinna kalkuleerimine
majandusanalüüs (laenu -ja investeerimisprojektid)
kuluarvestus
debitoorsete võlgnevuste menetlemine
oma töövaldkonda puududavate normdokumentide täiustamine

Ootused kandidaadile

finants-majanduslik kõrgharidus või selle omandamine 2004aastal
põhiteadmised raamatupidamisest
väga hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
tööd pidevalt arenevas organisatsioonis
konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tähtajaline tööleping märts 2004-detsember 2005

Tööpakkumise number
#26975
Finantsist