Värsked tööpakkumised

Finantshuvidega jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 597466

Tööpakkumise number

597466

Firma nimi peidetud Finantshuvidega jurist

Töö kirjeldus

- Õigusalane nõustamine
- Lepingute ja dokumentide koostamine ja administreerimine
- Tegevuse vastavuse kontroll seaduste ja regulatsioonidega, sh vastavusriskide identifitseerimine, hindamine ja maandamine
- Järelevalveasutuste, väliste õigusalaste partneritega suhtlemine ja koostöö korraldamine
- Igapäevast majandustegevust puudutava seadusandluse ja õigusaktide muudatuste jälgimine ja analüüsimine, muutmist vajavate tegevuste tuvastamine ning vastavate muutuste sisseviimine
- Investeerimistegevuse õigusalane nõustamine ja assisteerimine, sh vajadusel investeeringuobjektide juriidiliste riskide analüüs (legal due diligence)
- Muud vajaduspõhised ülesanded.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on terav meel ja Sa pakatad värsketest ideedest. Sihikindlus ja motiveeritus aitab Sul areneda finantsvaldkonna tippspetsialistiks.

- Oled aus, avatud, loov, proaktiivne;
- Omad/oled omandamas kõrgharidust (või III aasta tudeng) õigusteaduses;
- Oled kriitilise ning analüütilise mõtlemisega;
- Oled meeskonnamängija, aga samas valmis iseseisvalt töötama ja vastutust võtma;
- Valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas väga heal tasemel, vene keele oskus tuleb kasuks;
- Oled vilunud MS Office kasutaja.

Ambitsioonikaid väljakutseid, toetavat meeskonnavaimu ja motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019

United Partners on 2003. aastal asutatud investeerimisettevõte. Meie põhitegevusteks on kapitali kaasamine ning otseinvesteeringud ettevõtetesse ja ärikinnisvarasse. Pakume oma klientidele ka finantsalast nõustamist. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, kuid meie koduturuks on terve Baltikum. Läbi koostööpartnerite võrgustiku on United Partners esindatud ka CEE riikides.