Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142039

Finantseerimisvaldkonna jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • finantseerimisstruktuuride väljatöötamine;
  • struktureeritud finantseerimistehingute dokumentatsiooni koostamine ja läbirääkimine;
  • Ettevõtete panganduse töötajate juriidiline nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • lõpetatud juriidilist kõrgharidust;
  • eelnevat töökogemust juristina;
  • väga head suhtlemis-, läbirääkimis-, enesekehtestamisoskust;
  • julgust omada seisukohti ning neid ka kaitsta;
  • koostöövalmidust, põhjalikkust ja pingetaluvust;
  • iseseisvust ja proaktiivsust tööülesannete lahendamisel;
  • tahet õppida ning otsida uusi lahendusi.

  • väljakutseid pakkuvat tööd Baltikumi tugevaimas organisatsioonis;
  • võimalust eneseteostuseks kiiresti arenevas rahvusvahelises investeeringute valdkonnas;
  • huvitavat tööd professionaalide meeskonnas.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 16. märtsil täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Tule tööle > Finantseerimisvaldkonna jurist

Tööpakkumise number
#142039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2008
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2008

Hansapanga Ettevõtete panganduse koosseisu kuulub juriidiline osakond, mis tegeleb muuhulgas struktureeritud finantseerimise juriidilise nõustamisega.

Otsime oma meeskonda

finantseerimisvaldkonna juristi.

Vaata rohkem