Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #135992

Finantsdirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • finantsplaneerimise ja eelarvete koostamise juhendamine
  • finantsanalüüside koostamine ning finants- ja juhtimisaruandluse koostamine
  • rahavoogude juhtimine, rahaseisu jälgimine, sihtasutuse rahaliste vahendite kasutamise planeerimine ja paigutamine vastavalt kehtestatud korrale, likviidsuse tagamine
  • raamatupidamismetoodika juurutamise tegevuste juhtimine ja vajalike juhendmaterjalide ajakohastamine
  • kulujuhtimise süsteemide väljatöötamine ja koordineerimine
  • korraldada finantseerimist, sh. sponsorlust ning töötada välja projektide finantseerimise kord
  • valdkonna töö juhtimine, alluvate töö koordineerimine, arendamine ja motiveerimine

Ootused kandidaadile

  • finants- või majandusalast kõrgharidust
  • töökogemus finantsjuhtimise valdkonnas vähemalt 3 aastat
  • kaasaegsed teadmised juhtimis- ja finantsarvestusest ning majandustarkvaradest
  • väga hea suhtlemisoskus, läbirääkimisoskus, enesekehtestamisoskus, ajaplaneerimisoskus, orienteeritus meeskonnatööle
  • väga hea arvutikasutusoskus, sh MS Office
  • algatusvõime, täpsus, korrektsus ja vastutustundlikkus.

  • võimalust töötada tegusaimas ja kiiremini arenevas organisatsioonis;
  • põnevat ja vastutusrikast tööd tulemustele orienteeritud nooruslikus meeskonnas;
  • konkurentsivõimelist ja arvestatavat palka
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust ning täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#135992

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2008

Tallinn Euroopa Kultuuripealinn 2011 programmi ettevalmistamine ja elluviimine ning seejärel koostöös erinevate organisatsioonidega Tallinna kultuurielu arendamise jätkamine.

Vaata rohkem