Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27304

Finantsdirektor

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kõikide ettevõtte finantstegevusi kajastavate tegevuste fikseerimine ja kontroll
  • Ettevõtte arenguks vajalike aruannete väljatöötamine ja koostamine
  • Kontserni kuuluvate allüksuste töö koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • Majanduslikku kõrgharidust (soovitavalt finantsalane)
  • Vähemalt 3 aastast töökogemust finantsvaldkonnast
  • Väga head arvutikasutamise oskust
  • Head inglise- ja vene keele oskust
  • Loovust ja initsiatiivikust
  • Head meeskonna ja koostöövõimet ning korrektsust ja täpsust

Ettevõte pakub

  • Eneseteostusvõimalust arenevas ettevõttes
  • Piisavat materiaalset motivatsiooni

Tööpakkumise number
#27304