Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168119

Finantsdirektor (CFO)

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantsdirektorina kuulud ettevõtte juhtkonda ja Sinu ülesandeks on ettevõtte finants- ja IT-valdkonna juhtimine (20 otsealluvat).

Peamised tööülesanded

  • Ettevõtte finantstegevuse planeerimine ja juhtimine;
  • Finants- ja tootmistegevuse analüüs ning prognooside koostamine;
  • Rahavoogude juhtimine;
  • Kuluarvestus, kasumiaruannete koostamine, sise-ja välisaruandlus;
  • Eelarvete koostamine ja jälgimine;
  • Suhtlemine finantsinstitutsioonidega;
  • Osalemine tütarettevõtete ja kogu kontserni vastavates fookusgruppides.

Ootused kandidaadile

  • Majandusalanae kõrgharidus;
  • Vähemalt 5-aastane töökogemus finantsjuhina, soovitavalt tootmisettevõttes;
  • Väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Hea arvutikasutamise oskus (MS Excel);
  • Meeskonnatööle ja tulemustele orienteeritud;
  • Analüütiline mõtlemine, süsteemsus ning algatus- ja otsustusvõime;
  • Valmisolek tööreisideks nii Eestis kui ka välisriikides.

Kasuks tuleb
  • Eelnev kokkupuude majandustarkavaraga Scala.

  • Huvitavat, arendavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises tootmisettevõttes;
  • Eneseteostuse- ja arengu võimalusi;
  • Väärilist motivatsioonipakettei.

Tööpakkumise number
#168119

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. november 2008
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2008

CVO Recruitment Estonia OÜ on pikaajalise kogemusega professionaalseid värbamisteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu aluseks on erinevatele valdkondadele spetsialiseeritud värbamine. Tegutseme 7 Kesk- ja Ida Euroopa riigis, 3 kaubamärki esindades CVO Finance, CVO Technology, CVO Sales & Marketing.

CVO Finance Recruitment´i kliendiks on rahvusvahelisse kontserni kuuluv tootmisettevõte, kes otsib oma meeskonda finantsdirektorit.

Vaata rohkem