2023-08-23 14:48:55

Finantsauditi nooremkonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Märgates võimalusi, võib töö sind viia kõikjale!

PricewaterhouseCoopers on maailma üks juhtivaid audiitor- ja ärikonsultatsiooniettevõtteid, kus töötab üle 220 eksperdi, kes aitavad iga päev riigi tuntuimatel ettevõtetel veelgi edukamaks saada.

Otsime oma audititiimi nooremkonsultante.

Võimaluste märkamine on see, mis viib edasi - nii täna kui ka tulevikus. Kui tunned huvi finantsmaailma vastu ja oled entusiastlik meeskonnamängija, kes näeb väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi, ootavad Sind meie juures piiritud võimalused!

Ootused kandidaadile

Sinult ootame
- baasteadmisi finantsmaailmast ja (omandamisel) kõrgharidust
- vaba suhtlemisoskust eesti ja inglise keeles
- paindlikkust ja positiivsust ka pingelistes olukordades

Sulle pakume
- põnevaid väljakutseid
- toetavat tiimi koos isikliku mentoriga
- paindlikku tööaega
- kiireid arenguvõimalusi
- piiriüleseid karjääriampse
- ägedaid ühiseid ettevõtmisi
- mitmekülgset sportliku eluviisi toetust

Sinu peamiseks tööülesandeks on tipptasemel audiitorteenuste pakkumine meie klientidele.

Kandideeri meie kodulehel hiljemalt 31. märtsil.

Kas oled valmis võimalusest haarama?

Uuri lähemalt ja kandideeri www.pwc.ee
Küsimustele vastab meie värbamisspetsialist Nele-Brit Nummu.
Helista 6141800 või kirjuta meile sotsiaalmeedias.

Lisainfot vaata www.pwc.ee või leia meid sotsiaalmeediast: PwC Estonia Careers ja saa teada, milliseks võiks kujuneda Sinu karjäär koos meiega!

Edastades kandideerimise eesmärgil meile oma isikuandmed, annad nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks privaatsusteates sätestatud eesmärkidel ja korras. Kandideerijate privaatsusteatega saad tutvuda meie kodulehel.