https://www.cvkeskus.ee/139874

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139874

Finantsaudiitor-auditi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on ministeeriumi ja allasutuste sisekontrollisüsteemide, aruandluse ja tegevuse tulemuslikkuse ning nõuetekohasuse analüüsimine, auditite läbiviimine ja nende tulemustest õigeaegne teavitamine.

Ametikoha peamiseks ülesandeks on auditite kavandamine ja läbiviimine ministeeriumis ja selle valitsemisalas.

Auditite käigus hinnatakse:
- raamatupidamise korraldust;
- finantsaruannete õigsust;
- tehingute seaduslikkust;
- sisekontrolli süsteemi;
- tegevuse tulemuslikkust.


Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt majanduse, õiguse või avaliku halduse alal);
- põhjalikud teadmised raamatupidamisest, finantsjuhtimisest ja –arvestusest;
- üldteadmised avalikust haldusest;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
- laitmatu reputatsioon ja ausus;
- arvutikasutamisoskus.

Kasuks tuleb auditite läbiviimise kogemus.

Edukat kandidaati iseloomustab veel analüüsivõime, hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus, oskus eristada olulist ebaolulisest, oskus pidada läbirääkimisi ja töötada iseseisvalt.


Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- erialast täiendkoolitust;
- konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti;
- tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas.


Tööpakkumise number
#139874

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Finantsaudiitor-auditi juht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!